Veri Güvenliği Çözümleri (DLP)
ÇÖZÜMLERİMİZ Veri Güvenliği Çözümleri (DLP)

10-200.000 kullanıcı arasında konumlandırılabilen , yönetilmesi ve uygulaması kolay Zecurin Yeni Nesil DLP ile kurumunuzun veri kaybını önlersiniz.

Ekran Fotoğraf Dedektörü Akıllı telefonla bir ekran fotoğraflanmaya çalışıldığında .Zecurion DLP bunu web kamerası aracılığı ile hemen algılar ve bilgisayar engellenir.

Hızlı Risk Tabanlı Değerlendirmeye Sahip Kullanıcı Davranış Analizi Çalışan faaliyetlerinin toplam görünürlüğünü sağlar ve bunu ana parametreler üzerinden değerlendirir.

Web elektronik posta sosyal ağlar forumlar bloglar anlık mesajlaşma programları USB sürücüler yazıcılar ve diğer cihazlar dahil olmak üzere 100 den fazla kanal tarafından veri kayıplarına karşı koruma sağlar. Tüm modern mesajlaşma uygulamalarını kontrol eder.500 den fazla dosya formatının incelenmesini destekler.

Sistem Çözümlerimiz Çözümlerimiz
Uç Nokta Güvenliği ÇÖZÜMLERİMİZ
HP Operasyonel Kiralama ÇÖZÜMLERİMİZ
HPE GreenLake Çözümü ÇÖZÜMLERİMİZ
Sunucu Hizmetleri ÇÖZÜMLERİMİZ
Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Ediyor Musunuz?
Değerli Takipçilerimiz, Sizlerle daha yakın ve etkileşimli bir iletişim kurabilmek amacıyla sosyal medya platformlarında da yer alıyoruz. Hesaplarımızı takip ederek bizi daha yakından tanıyabilir, güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız içeriklerle bilgi sahibi olabilir, eğlenceli etkinliklerimize katılabilirsiniz.
Copyright © Coretek 2023 Tüm hakları saklıdır.
Anasayfa Çözümlerimiz Hizmetlerimiz İletişim