Kurumsal
Coretek Kurumsal

Coretek Bilgi Teknolojileri 2013 yılından bugüne genç, dinamik ve deneyimli kadrosuyla müşteri odaklı yaklaşımı ile kısa sürede bilişim sektörünün önde gelen kuruluşları arasında yerini almıştır.

Teknoloji anlamında yeniliği müşterilerine en uygun ve hazır şekilde sunan satış ve satış sonrası hizmetleri ile katma değerli bir sistem entegratörü olarak maksimum müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Büyük bir saha tecrübesine sahip olan Coretek Bilgi Teknolojileri olarak Türkiye genelinde tasarladığımız ve kurduğumuz sistemlerin verimli bir biçimde kullanılabilmesi için gerekli danışmanlık, kurulum ve teknik eğitim hizmetlerini vermekteyiz.

500+ Kurumsal Ödül
30+ Çalışan
1000+ Kurumsal Müşteri
#27 Bilişim 500 Sıralaması
Vizyon
Müşterilerimizin dijital dönüşüm yolculuğunda desteklemek, iş modellerine en uygun teknolojilerle buluşturmak ve Türkiye’nin lider kuruluşları arasında yer almaktır.
Misyon
Dünyanın en büyük teknoloji üreticileri ile güçlü stratejik ortaklılar geliştiren Coretek bilgi teknolojileri; müşterilerinin dijital dönüşüm yolculuğundaki ihtiyaçlarını doğru iş ortakları ile birleştirerek etkin bir ekosistem oluşturmaktadır.
Coretek Bilişim Teknolojileri İnsan Kaynakları
Coretek Bilgi teknolojileri olarak, mevcut kadromuz ve aramıza yeni katılacak arkadaşlarımız; yenilikçi, çözüm odaklı, bireysel gelişim ve fark yaratma potansiyeline sahiptir. Firma olarak hedeflerimize ulaşırken, sizlere deneyim ve fırsatlar sunmak üzere buradayız.
Yenilikçiyiz
Takımız
Tutkuluyuz
Çözüm Üretiriz
Güveniliriz
Fark Yaratırız
Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Ediyor Musunuz?
Değerli Takipçilerimiz, Sizlerle daha yakın ve etkileşimli bir iletişim kurabilmek amacıyla sosyal medya platformlarında da yer alıyoruz. Hesaplarımızı takip ederek bizi daha yakından tanıyabilir, güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız içeriklerle bilgi sahibi olabilir, eğlenceli etkinliklerimize katılabilirsiniz.
Copyright © Coretek 2023 Tüm hakları saklıdır.
Anasayfa Çözümlerimiz Hizmetlerimiz İletişim