Neden Zecurion Next Generation DLP

Web, elektronik posta, sosyal ağlar, forumlar, bloglar, anlık mesajlaşma programları, USB sürücüler, yazıcılar ve diğer cihazlar dahil olmak üzere 100’den fazla kanal tarafından veri kayıplarına karşı koruma sağlar .
Tüm yaygın ofis programları dahil olmak üzere 500’den fazla dosya formatının incelenmesini destekler .
Belgeleri kategorilere ayırmak ve hassas bilgileri belirlemek için sözlükler, belge parmak izleri, düzenli ifadeler, makine öğrenimi ve yapay zeka tabanlı algoritmalar dahil 10’dan fazla teknoloji kullanır .
Tüm modern mesajlaşma uygulamalarını kontrol eder: WhatsApp, Telegram, Skype, MS Teams
Kurumsal ağda gizli bilgileri aramak ve sınıflandırmak için bir keşif modülüne sahiptir.
Şüpheli sapmaları tespit etmek ve veri ihlallerini gerçekleşmeden önce önlemek için 10’dan fazla göstergeye ve duygusal profillemeye sahip bir kullanıcı davranışı analitiği (UBA) modülüne sahiptir.
Araştırma çabalarını ve süresini azaltmak ve kuruluş içindeki gizli bağlantıları bulmak için etkileşimli kullanıcı bağlantı haritasını görüntüler.

Zecurion Next Generation DLP, olay yönetimi yapmanıza, güvenlik açıklarını bulmanıza, politikaları değiştirmenize, dolandırıcılık planlarını ifşa etmenize, bir çalışanın pozisyon/erişim haklarını kötüye kullanıp kullanmadığını anlamanıza, yüksek risk grubunu izlemenize ve son olarak şirket içindeki süreçleri gözden geçirmenize olanak tanır.

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Ediyor Musunuz?
Değerli Takipçilerimiz, Sizlerle daha yakın ve etkileşimli bir iletişim kurabilmek amacıyla sosyal medya platformlarında da yer alıyoruz. Hesaplarımızı takip ederek bizi daha yakından tanıyabilir, güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız içeriklerle bilgi sahibi olabilir, eğlenceli etkinliklerimize katılabilirsiniz.
Copyright © Coretek 2023 Tüm hakları saklıdır.
Anasayfa Çözümlerimiz Hizmetlerimiz İletişim